Tholen
34 woningen Hof Portvliete
In Poortvliet aan de rand van het dorp op de Elenbaas en De Groen locatie zijn we aan de slag met de ontwikkeling van een nieuwe woonbuurt.
34 woningen aan de rand van Poortvliet 34 woningen aan de rand van Poortvliet
Op dit moment zit daar een carrosseriebedrijf, autogarage en bezinepomp. Na de nieuwbouw van Elenbaas op het industrieterrein op Tholen komt de locatie vrij om woningbouw te realiseren. We gaan daar een woonbuurt realiseren met een groen hart een parkachtige omgeving met naast veel groen ook ruimte voor spelen en ontmoeten.
Het project bestaat uit een scala aan verschillende woningen voor de diverse doelgroepen passend binnen en aanvullend op de bestaande woningen in het dorp.
Tussen de Paasdijkweg en de Paasdijkstraat komen 36 woningen in verschillende types: van fraaie vrijstaande woningen en (levensloopbestendige) geschakelde woningen tot gezins- en starterswoningen. In het midden van het plan een parkachtige omgeving met verassende verbindingen naar de rand van het dorp zodat voor de huidige en nieuwe dorpsbewoners een ommetje te maken is.
Een nieuw en beter stukje Poortvliet waar er voor starter tot senior een duurzame en groene leefomgeving ontstaat waar het iedere keer weer een feest is om thuis te komen.
Planning
In april 2026 is de verkoop van de eerste woningen gestart. Er zijn nog enkele woningen beschikbaar! Ontdek alle woningen hier.
Ontdek Hof Portvliete Ontdek Hof Portvliete
Wil je meer weten over wonen in Hof Portvliete? Op de projectwebsite vind je alle informatie over het plan, de woningen, de ligging en de actuele verkoopinformatie. Zo kun je je rustig oriënteren en ontdekken welke woning past bij jouw woonwensen. Neem een kijkje op de projectwebsite en laat je meenemen in de sfeer van Hof Portvliete.
Projectinformatie Projectinformatie
Poortvliet Elenbaas & de Groen locatie
Poortvliet
34 woningen
Ben jij als koper geïnteresseerd in dit project?