Walcheren
Nieuwbouw bedrijfspand Baas B.V.
Voor Aannemingsbedrijf Baas B.V. realiseerden wij aan de Kleverskerkseweg in Middelburg een compleet nieuw bedrijfspand met kantoor.
Royale lichtstraat Royale lichtstraat
Het gebouw rust op een onderheide fundering en is opgebouwd uit een robuuste staalconstructie. Voor het kantoor is gekozen voor een geïsoleerde kanaalplaatvloer op de begane grond en een ongeïsoleerde variant als verdiepingsvloer.
Het dak bestaat uit geprofileerde stalen dakplaten met 142 mm PIR-isolatie en een pvc-dakbedekking. Een royale lichtstraat van 40 m² zorgt voor een prettige hoeveelheid natuurlijk licht in het pand. De gevels zijn opgebouwd uit PIR-gevulde sandwichpanelen. Het kantoor extra is afgewerkt met geprofileerde gevelplaten voor een strakke uitstraling.
Functioneel en toekomstbestendig
Het pand is verder voorzien van zes grote, elektrisch bediende overheaddeuren en duurzame, gepoedercoate aluminium kozijnen en loopdeuren. Een functioneel en toekomstbestendig onderkomen voor Baas B.V., volledig afgestemd op hun werkzaamheden in grond-, weg- en waterbouw.
Meer info? Meer info?
Ben je benieuwd naar de mogelijkheden van bedrijfsbouw voor jouw organisatie? Wil je bijvoorbeeld een aantal nieuwbouw bedrijfsunits laten plaatsen of wil je een compleet nieuw bedrijfspand? Neem dan vrijblijvend contact met ons op!
Projectinformatie Projectinformatie
Nieuwbouw bedrijfspand Baas B.V.
Middelburg
810 m2