Een mooie mijlpaal voor Marten en Erwin

Een mooie mijlpaal voor Marten en Erwin

Vandaag vierden we in de kantine het 12,5-jarig jubileum van twee collega’s: Marten van Ruitenburg en Erwin van Geesbergen. Een mooi moment om samen even stil te staan bij hun jaren bij Fraanje, hun ontwikkeling binnen het bedrijf en natuurlijk bij het werk dat zij in die tijd hebben verzet.

Sterk in de details Sterk in de details

Erwin begon 12,5 jaar geleden als tekenaar bij RiantHuis. Sindsdien zijn er heel wat woningen door zijn handen gegaan, van de stukken voor de vergunning tot de werktekeningen.

Inmiddels tekent Erwin niet alleen meer voor RiantHuis, maar ook voor Utiliteitsbouw, Projectmatige Woningbouw en Prefab. Een bijzonder recent project is de Panoramatoren in de Hedwigepolder. Door de cilindervormige en tapslopende vorm was dat technisch een flinke tekenopgave.

Erwin is rustig, bedachtzaam en hoeft daarbij niet op de voorgrond te staan. Binnen de tekenafdeling is hij een belangrijke vraagbaak voor Vertex. Nieuwe instellingen, aangepaste standaarddetails of verbeteringen binnen het programma pakt hij op en maakt hij ook bruikbaar voor de andere tekenaars. En plannen doet hij het liefst voorzichtig: in de praktijk betekent dat regelmatig dat iets eerder klaar is dan verwacht.

Buiten het werk is Erwin graag wat sneller onderweg. In zijn vrije tijd is hij regelmatig op het circuit te vinden met zijn racemotor of op de piste met zijn snowboard.

Rustig op de achtergrond, maar technisch van grote waarde voor heel Fraanje.

Volle kracht vooruit Volle kracht vooruit

Wie Marten kent, weet dat hij zijn kennis en expertise graag deelt. En daar soms ook de nodige woorden voor gebruikt. Maar alleen van praten is hij zeker niet. Als Marten ergens voor gaat, doet hij dat voor de volle honderd procent.

In de afgelopen 12,5 jaar heeft hij zich binnen Fraanje steeds verder ontwikkeld. Inmiddels is Marten Manager Verbouw, Service & Onderhoud en zet hij zijn ervaring en energie dagelijks in voor de afdeling en de mensen om hem heen. Serieus als het moet, met ruimte voor een grap als het kan.

Ook buiten het werk zoekt Marten graag de uitdaging op. Op de fiets heeft hij inmiddels vier keer de Alpe d’Huez beklommen. Een prestatie die goed bij hem past: een doel stellen, ervoor gaan en zorgen dat het lukt.

Wie Marten kent, weet: als hij ergens voor gaat, doet hij dat voor de volle honderd procent.

Marten en Erwin, van harte gefeliciteerd met jullie 12,5-jarig jubileum. Bedankt voor jullie inzet, kennis en bijdrage aan Fraanje. We hopen nog vele jaren samen mooie projecten te realiseren.