NU woning
De afgelopen tijd hebben we NU woning gelanceerd. Dit is geen nieuw concept, maar een doorontwikkeling van Nye Uus. Met Nye Uus hebben we veel ervaring opgedaan in modulair bouwen. Die kennis en ervaring hebben we gebruikt om het concept verder te verbeteren.
Waarom we dit doen? Omdat we merken dat woningcorporaties behoefte hebben aan snelheid en kwaliteit, maar óók aan variatie en uitstraling. Met NU woning brengen we alles samen in één duidelijk verhaal.
Wat is er nieuw? Wat is er nieuw?
Het grote verschil zit in de opzet. We werken nu met een duidelijke reeks van modellen. Dit zijn de zogeheten ProductMarkt-Combinaties (PMC 2, 3, 4 en 17) die slim met elkaar te combineren zijn. In combinatie met de vier architectuurstijlen – Dorp, Stad, Land en Bos – kunnen we makkelijk schakelen per locatie, zodat NU woningen aansluiten op de bestaande omgeving.
Prefab gangzone Prefab gangzone
Een belangrijk onderdeel van modulair bouwen is dat we meer vooraf en binnen regelen en minder op de bouwplaats. Zo wordt het casco van een woning in de werkplaats bij VKP gebouwd en maken we de prefab gangzone bij Fraanje in de werkplaats. In deze gangzone zijn onder andere de installaties, meterkast, badkamer en het toilet al compleet opgebouwd en getest. Op de bouwplaats hoeven we die onderdelen niet meer stukje bij beetje te maken, maar alleen te monteren. Dat zorgt voor minder handelingen buiten en een kortere bouwtijd.
Nieuwe uitstraling Nieuwe uitstraling
Bij deze stap hoort ook een nieuwe presentatie van het werk. Er is een nieuwe brochure speciaal voor woningcorporaties ontwikkeld, waarin NU woning helder wordt uitgelegd. Daarnaast is de nieuwe NU woning-website live gegaan. Hiermee laten we zien wat we allemaal al gebouwd hebben, waar NU woning voor staat en hoe we corporaties kunnen ondersteunen. Met NU woning bouwen we dus verder op wat we al konden, maar dan strakker georganiseerd en klaar voor nóg meer uitdagingen.
Benieuwd geworden? Kijk op: